MŪSŲ KOMANDA

Mūsų komandoje dirba profesionalūs NT brokeriai, NT rinkos ekspertai. Mūsų tikslas – pasitelkiant sukauptą ilgametę patirtį patikimai įgyvendinti NT sandorius. Į savo darbą žiūrime atsakingai, vertiname ir branginame per laiką užsitarnautą savo klientų pagarbą ir pasitikėjimą. 

Jūsų poreikių patenkinimui pasitelkiame bendradarbiaujančius specialistus: advokatų kontoras, teisininkus, notarus, turto vertintojus, architektus, matininkus, taršos ar akustikos matavimo ekspertus. Tikslingas, abipusiu bendradarbiavimu grįstas darbas duoda geriausią rezultatą visoms sandorio šalims.

Sukaupę ilgametę patirtį žinome kaip atsakingai ir sėkmingai įgyvendinti NT sandorius. Mes nereklamuojame savo darbo rezultatų. Nuo pat įsikūrimo pradžios laikomės sprendimo dirbti nuosekliai ir tyliai, išlaikant klientų pageidaujamą ir mumyse vertinamą konfidencialumą bei patikimumą.

NT ekspertai yra Lietuvos nekilnojamojo turto brokerių asociacijos narė.

Ramunas-NT_ekspertai

Ramūnas Urbonas

Patirtis nekilnojamojo turto srityje nuo 2006 metų. 

Esu LTNTBA.lt (Lietuvos nekilnojamojo turto brokerių asociacijos) valdybos narys. Ilgametis darbas, eksperto vardas įpareigoja atsakingai atlikti pardavimo ir pirkimo sandorius. Dažnai tenka spręsti sudėtingus NT klausimus ir problemas. Naudojuosi pasiteisinusia archyvuota pirkėjų ir pardavėjų duomenų baze ir neretai keleto tikslinių skambučių pagalba, randame klientų problemos sprendimą. 

Mano darbo sritis plati – butai, namai, sklypai taip pat išskirtiniai objektai, sandėliai, prekybos centrai, restoranai, pramoninės teritorijos, įvairūs investiciniai objektai. Mano turimos žinios padės jums ten, kur būtinas NT eksperto dalyvavimas.

NT_ekspertai_Jurgita_Beinoriene

Jurgita Beinorienė

Nekilnojamojo turto srityje dirbu nuo 2006 metų. 

Kliento lūkesčių išpildymas yra svarbiausias mano darbo rezultatas. Siūlydama aukščiausią standartą atitinkančias nekilnojamojo turto tarpininkavimo paslaugas padėsiu jums visais NT klausimais. Mano patirtis ir paslaugų kokybė bus naudinga Jums priimant svarbiausius sprendimus.

Lietuvos nekilnojamojo turto brokerių asociacijos (LTNTBA) valdybos narė.

Darius_NT_ekspertai

Darius Šeškevičius

Patirtis nekilnojamojo turto srityje nuo 2006 metų. 

Klientų pasitikėjimas įpareigoja teikti aukščiausios kokybės NT tarpininkavimo paslaugas. Vertinu konkretumą. Mąstome, analizuojame, sudėliojame, išsprendžiame.

Nerijus_NT_ekspertai

Nerijus Varnas

Patirtis nekilnojamojo turto srityje nuo 2005 metų. 

Sąžiningas bendravimas su žmonėmis – mano asmenybės stiprioji pusė.

VAldas_NT_ekspertai

Valdas Kanapienis

Patirtis nekilnojamojo turto srityje nuo 2013 metų.

Atsakingas požiūris leido užsitarnauti žmonių pasitikėjimą. Klientai visada iš manęs sulaukia profesionalaus patarimo bei pagalbos.

Daiva-NT_Ekspertai

Daiva Valiaugaitė - Šilinskienė

Nekilnojamojo turto srityje dirbu nuo 2015 metų.

Mano klientai vertina mano patirtį ir sukauptas žinias miškų ir žemių pirkimo – pardavimo sektoriuje. Dirbu taip, kad žemės ar miško savininkas pardavęs savo turtą – gautų didžiausią naudą. 

Gytisweb-removebg-preview01

Gytis Antanauskas

Patirtis nekilnojamojo turto srityje nuo 2016 metų.

Specializuojuosi gyvenamojo NT pardavime, pirkime bei nuomoje. Padėsiu Jums rasti sprendimą, sutaupyti Jūsų laiko, išvengti nesklandumų turto pirkimo/pardavimo procese pasiūlydamas savo profesionalias tarpininkavimo paslaugas.

Raimundas-NT-ekspertai

Raimundas Morkūnas

NT srityje dirbu nuo 2006 m. 

Mano profesionalumas ir źinios užaugo dirbant tokiose NT įmonėse kaip “101 Procentas” ir “Baltic Sothebys”. Pagrindinė mano specializacija yra žemės sklypai: gyvenamosios , komercinės ir pramoninės paskirties. Bendradarbiauju su keliais žinomais  architektų biurais, keičiam žemės sklypų paskirtį ir teikiame į rinką pilnai paruoštus pardavimui sklypus įskaitant mažaaukštę ir daugiaukštę statybą. Dirbu su užsienio investiciniais fondais. Pasiūlysiu geriausią ir Jums tinkamiausią NT objektą .

Esu LTNTBA valdybos narys.

Aiste2

Aistė Rimdeikaitė

Aš esu Aistė, NT brokerė ir LTNTBA asociacijos narė.
 
Mano tikslas yra sklandžiai, per trumpiausią laiką už geriausią rinkos kainą parduoti ir surasti  nekilnojamą turtą savo klientams.
Specializuojuosi Vilniaus miesto centrinėje dalyje ir taip pat parduodu NT Dubajuje, naujai vystomuose projektuose investicijai ir gyvenimui.
Specializacija: gyvenamieji būstai, komercinės paskirties objektai, žemės sklypai vystymui.
Padėsiu kiek viename žingsnyje, kad Jūsų svajonių būsto pardavimas, įvertinimas, pirkimas taptų sklandus ir lengvas.
Susisiekite konsultacijai, kad Jūsų svajonės taptų realybe !
Kornelija

Kornelija Vietaitė

NT Brokerė