Parduodamas pusiasalis Trakų raj.

Uzilgiu k, Vilnius

QR Code
Objekto aprašymas

PARDUODAMAS IŠSKIRTINIS SKLYPAS PRIVAČIAI GYVENVIETEI SUKURTI.
ILGŲ EŽERO PUSIASALIS- 12 HA SKLYPŲ MASYVAS

Vieta: Užilgių k. ,Trakų raj.;
Plotas: 11,9176 ha;
Paskirtis: žemės ūkio.

Tarp Trakų ir Aukštadvario, Ilgio ežero pusiasalyje, 12 ha teritorijoje suformuotas gyvenamosios paskirties sklypas. Sklypas nepatenka į greta esančių nacionalinio ar regioninio parkų teritorijas.

Yra parengtas detalusis planas, patikslintas žemės naudojimo būdas ir pobūdis, nustatytas žemės naudojimo režimas bei statybos reglamentai. Teritorija suskirstyta į atskirus 29 sklypus su pakrantės, miško bei namų valdos dalimis. Sklypuose numatoma 11 gyvenamųjų namų bei jų priklausinių statyba. Kiekvienai namų valdai priklauso po 1-2 pakrantės ar miško sklypus. Saugomos raiškios reljefo formos, sklype augantis miškas, kranto linija.

Numatyta infrastruktūra – įvažiavimas iš servitutinio kelio, transformatorinė, geriamojo vandens gręžinys, nuotekų surinkimo rezervuarai, gaisrinių rezervuarai, mediniai lieptai, valčių pastogės. Ežero pakrantėje kiekvienam sklypui numatyta vieta medinio liepto bei medinės valčių pastogės statybai. Ilgo ežeras yra rininis. Ežeras gilus, jo gylis siekia iki 35,5 m., krantai statūs, aukšti, vanduo labai skaidrus.

Objekto informacija
Objekto tipas : Sklypai
Skelbimo ID : 1003
Kaina : €800,000
Address Map
Country : LT
Savivaldybė : Vilnius
City : Uzilgiu k
Floor Number : 0
Longitude : E0° 0' 0''
Latitude : N0° 0' 0''
Sklypai
  • Skelbimo ID : 1003
€800,000